اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعته و المستشهدین بین یدیه               اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعلی اولاد الحسین وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ.       

                                             مراسم آینده

             

ان شاالله مراسم شهادت
حضرت امام جعفر صادق علیه السلام
آخرین رویداد ها


آدرس دعای ندبه
بیانات رهبری

ملت ایران متحد باشد/ از این قضایای هسته‌ای دودستگی ایجاد نشود؛ دشمن این دودستگی را می‌خواهد/ مسئولان، منافع ملی را دنبال کنند‌.

مهدویت

امروز، دستگاه‌‏هاى تبليغاتی مراكز استكبارى دنيا و روشن‏فكرانِ وابسته به آنها، در سطح عالم، اين‏طور تبليغ می‌كنند كه هيچ حركتی در مقابل نظم ظالمانه‏ كنونی ممكن نيست. با فكر انقلاب و آرمان‏گرايی مبارزه می‌‏كنند و می‌‏خواهند ملت‌ها را متقاعد كنند كه با همين وضعيت ظالمانه‏ دنيا بسازند و در مقابل آن، هيچ عكس‌‏العملی نشان ندهند. فكر اعتقاد به مهدى علیه‌السلام، نقطه‏ مقابل اين تبليغات غلط و ظالمانه است مقام معظم رهبری.

شهدا

شهید چمران در یکی از عملیات‌های نامنظم در شبی مهتابی وقتی با همرزمانش در حال طی مسیر برای شبیخون زدن به متجاوزین بعثی بودند، ایشان یک لحظه می‌ایستد و به همراهانشان می‌گوید به زیر پاهای خود بنگرید، می‌بینند زیر پایشان پر از گل‌های شقایق است و به همین خاطر آن دشت را دور می‌زنند و سپس اقدام به عملیات می‌کنند، در حالی که یاران ایشان می‌گفتند بعد از عملیات عراقی‌ها آنجا را با تیربار و خمپاره شخم خواهند زد، ولی دکتر چمران گفتند ما آنها را زیر پا له نخواهیم کرد. وقتی این جریان به استحضار امام می‌رسد امام می‌گوید: من چمران را دوست داشتم ولی الان بیشتر دوست دارم.

 

 

تبلیغات