اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعته و المستشهدین بین یدیه               اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعلی اولاد الحسین وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ.       

                                             مراسم آینده

             

 
آخرین رویداد ها


آدرس دعای ندبه
بیانات رهبری

به خیال خودشان در این توافقی که البته تکلیف آن معلوم نیست - نه معلوم است اینجا تصویب بشود و نه معلوم است آنجا تصویب بشود- نیت آنها این بود که از این توافق راهی پیدا کنند برای نفوذ در کشور؛ ما این راه را بستیم؛ ما این راه را به طور قاطع خواهیم بست. نه نفوذ اقتصادی آمریکا را در کشور اجازه خواهیم داد، نه نفوذ سیاسی و نه نفوذ فرهنگی. با همه‌ی توان -که بحمدالله این توان، امروز زیاد هم هست- با این نفوذ مقابله خواهیم کرد‌.

مهدویت

امروز، دستگاه‌‏هاى تبليغاتی مراكز استكبارى دنيا و روشن‏فكرانِ وابسته به آنها، در سطح عالم، اين‏طور تبليغ می‌كنند كه هيچ حركتی در مقابل نظم ظالمانه‏ كنونی ممكن نيست. با فكر انقلاب و آرمان‏گرايی مبارزه می‌‏كنند و می‌‏خواهند ملت‌ها را متقاعد كنند كه با همين وضعيت ظالمانه‏ دنيا بسازند و در مقابل آن، هيچ عكس‌‏العملی نشان ندهند. فكر اعتقاد به مهدى علیه‌السلام، نقطه‏ مقابل اين تبليغات غلط و ظالمانه است مقام معظم رهبری.

شهدا

امام جماعت واحد تعاون بود. بهش می گفتند حاج آقا آقاخانی. روحیه عجیبی داشت. زیر آتیش سنگین عراق شهداء رو منتقل می کرد عقب. توی همین رفت و آمد ها بود که گلوله مستقیم تانک سرش رو جدا کرد. چند قدمیش بودم. «هنوز تنم می لرزه وقتی یادم میاد». از سر بریده شده اش صدا بلند شد:

( السلام علیک یا ابا عبدالله)

تبلیغات